نظرسنجی انجام شده در سرزمین‌های اشغالی نشان می‌دهد که 77 درصد صهیونیست‌ها با مداخله اسرائیل در جنگ دائر در سوریه مخالف هستند.


به نقل از پایگاه خبری النشره، نظرسنجی از میان صهیونیست های ساکن سرزمین های اشغالی نشان داد که 77 درصد از آنها با مداخله اسرائیل در جنگ سوریه مخالف هستند در حالی که 11 درصد موافق دخالت اسرائیل هستند  و حدود 12 درصد بی طرف بودند.

روزنامه معاریو اعلام کرد که در حالی که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل هر گونه واکنشی به پرتاب موشک از سوی سوریه در پی عملیات نظامی غرب را مناسب می بیند بخشی از مقامات بلندپایه اسرائیل با آن مخالف هستند و معتقدند که اسرائیل باید سکوت اختیار کند و خویشتن‌دار باشد.

این روزنامه نوشت:نتانیاهو خوب می‌داند که باید واکنش اسرائیل به هر حمله ای را به خوبی بررسی کند زیرا سوریه نهاد تروریستی مثل حماس و حزب الله نیست بلکه یک کشور دشمن با حجم دیگری است.

این روزنامه تاکید کرد: مقاماتی در نهاد سیاسی و امنیتی اسرائیل معتقدند که تهدید نتانیاهو به نابود کردن سوریه در واکنش به پرتاب موشک اشتباهی راهبردی است.

معاریو نوشت: آمریکا ترجیح می دهد در صورتی که به سوریه حمله کند اسرائیل در مقابل پاسخ سوریه خویشتن‌دار باشد و این موضوع را یک ژنرال آمریکایی در دیدار دو روز پیش خود با رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل در میان گذاشته است.

برچسب ها :
77 درصد صهیونیست‌ها ,  مداخله اسرائیل ,  مداخله اسرائیل در جنگ سوریه ,  اسرائیل ,  رئیس ستاد کل ارتش اسرائیل , 

موضوع :
سیاسی ,  خواندنی ,  خبر ,