سایت خبری "القاهره نت" به نقل از برخی روزنامه های آمریکایی اعلام کرد که "آنجلینا جولی" بازیگر سرشناس سینماهای آمریکا قصد دارد در آینده ای نزدیک مسلمان شود و خبر مسلمان شدنش را رسما اعلام کنداین روزنامه های آمریکایی در حالی این خبر را اعلام کردند که در ادامه آن نوشته اند: البته تا به این لحظه "آنجلینا جولی" این خبر را تأیید و یا تکذیب نکرده است.

"قاهره نت" در ادامه نوشت: این روزنامه های آمریکایی برای اثبات مدعای خود اعلام کردند که این بازیگر سرشناس آمریکایی طی چند وقت اخیر توجه بسیار زیادی به "تمدن اسلامی" داشته و اعلام کرده که قصد دارد مطالعاتی در این زمینه داشته باشد.

این سایت در ادامه نوشت: "آنجلینا جولی" همچنین قصد دارد در چند وقت آینده زبان عربی بیاموزد تا بتواند بهتر با این فرهنگ و تمدن آشنا شود.

او مدتی پیش گفته بود آرزو دارد صحرای ایران را سوار بر شتر طی کند.  این مطالب را شاید بتوان در یک عنوان کلی در ادامه اسلام کرایی بعضی از چهره های سرشناس هالیوود مثل شان علی استون که به تازگی شیعه شد دانست.

البته لازم به ذکر است که انتخاب عبارت "صحرای ایران" و علاقه به شتر سواری در این صحرا نشان از وفاداری او به هالیوود در اسلام ستیزی وایران ستیزی دارد.

  • منبع: جامموضوع :
خواندنی ,  عکس و پوستر ,  خبر ,